wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Zwrot towaru

Zwrot towaru

Zwrot towarów

1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa Klient (konsument), który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyny w terminie 14 dni od otrzymania zamówionego produktu.

2. Zwrotowi nie podlegają świadczenia i produkty, od nabycia których, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa nie można odstąpić.

3. W przypadku zwrotu towaru Klient proszony jest o przesłanie drogą mailową na adres 
kontakt@zamowumnie.pl lub w formie pisemnej pocztą na adres MARLUX Marcin Cupryś, 35-077 Rzeszów, ul. Piastów 1/8 oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Klient może złożyć na formularzu odstąpienia od umowy zamieszczonym jako załącznik nr 2 do przedmiotowego regulaminu lub w innej formie zgodnej z prawem konsumenckim.

4. Sklep zwraca Klientowi wszystkie dokonane przez niego płatności w chwili dokonywania zakupu, w tym również koszty dostarczenia towarów Klientowi.

5. Jeżeli Klient wybrał sposób dostawy towarów inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w sklepie, sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Klientowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów i zwrócony zostanie koszt wysyłki najtańszej dostępnej formy dostawy oferowanej przez sklep dla zakupionych towarów.

6. W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.

7. Klient ma obowiązek zwrócić towary niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie towarów przed jego upływem.

8. Towary należy odesłać na adres:
     MARLUX Marcin Cupryś
     35-112 Rzeszów

     ul. Bohaterów 56
     tel. kontaktowy: 509118179


9. Klient odsyła zwracane produkty na własny koszt. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

10. Do przesyłki prosimy dołączyć wypełniony załącznik nr 2

 
 
Zwrot pieniędzy

1. Zwroty pieniędzy realizowane są przez sklep przelewem na wskazany rachunek bankowy lub przekazem pocztowym pod wskazany przez Klienta adres.

2. Pieniądze za zwrócony towar zostaną przesłane do Klienta w ciągu 5 dni roboczych od daty otrzymania przez sprzedawcę zwróconego towaru.
 

Przejdź do strony głównej